רהיטים

לפני הרבה שנים חיה במרוקו משפחה עם 10 אחים שכולם נגעו בתחום המלאכה. אחד האחים, רפד במקצועו, עלה לארץ ומצא את מקום פועלו החדש בשכונת פלורנטין בתל אביב הידועה באנשי המלאכה שלה. לאותו רפד היו נכדים שובבים שבכל חופשה באו לבקר במרפדיה וגילו שהם מתחברים לבדים, לצבעים ולרהיטים. לימים הם יגלו שהאהבה שלהם לאסתטיקה והעובדה שהם נצר למשפחה יצירתית תשפיע על עתידם.
ואכן, הנכדים האלה-דרור וקובי פטיטו, בבגרותם הקימו עם כל המשפחה את "דולה גלרייה לעיצוב"- מותג איכותי שהוא עסק משפחתי- אמא, אבא, אחים, אחיות, כלות- כולם לוקחים חלק במלאכה ואף אחד לא נשאר מחוץ למעגל היצירה והיופי.
באותם הימים, החידוש בהקמת "דולה" היה הצגת קונספט חדש- לא עוד יצרן שמייצר לסוחר שמוכר, אלא מקום שישלב את עיצוב הרהיט, בנייתו ומכירתו, כך שהלקוח מקבל את המענה לכל צרכיו תחת קורה אחת.
כיום, המפעל, שנמצא באיזור חלל התצוגה כולל מתפרה, 2 נגריות, מצבעה, ומסגריה לשיתוף פעולה. בכל אחת מהפונקציות הללו פועלים אנשי מקצוע בעלי ידע נרחב, ואחת הנגריות אפילו מתהדרת בנגר עם ותק של 64 שנים- עדות לניסיון ולמקצועיות ששוררים בבית העסק.
קהל היעד של הגלרייה הוא בעיקר מעצבים ואדריכלים, מתוך תפישה שהיום המודעות לעיצוב גדלה והוא הפך להיות מוצר צריכה, כך שכמעט ואין מי שעושה שינוי בבית בלי לשמוע חוות דעת של מעצב. 
העסק עובד בשיטת Custom-made, כלומר שהריהוט מותאם בצורה אישית: כמו תפירת חליפה אצל חייט, כך "נתפר" ללקוח רהיט שיתאים לו במידות, בחומרים, בצבעים ואפילו ברמת הקושי של כרית הספה. אך לא רק ספה…מגוון הפריטים רחב – החל מספות וכורסאות, דרך שולחנות סלון או פינת אוכל, וכלה בארונות קיר לנישות, ארונות אמבטיה או ריהוט משלים משובח לחלל כמו ספריות ומקררי יין.
Previous slide
Next slide

לא רק הרהיט מקבל יחס מוקפד ואישי אלא גם הלקוח

אנשי דולה לא נפרדים ממנו בשלב הרכישה אלא הם מגיעים לבית להרכיב ולהתאים בשטח, ועוזבים רק אחרי שהוא מקבל יחס של כבוד. גם הרהיט וגם הלקוח.

0

Your Cart Is Empty

No products in the cart.